зображення_viber_2024-04-01_19-18-13-778.jpg З великою приємністю хочемо поділитися особливими моментами навчання з тактичної медицини, які були організовані Департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та відбулися, починаючи з 28 вересня 2023 року у спорткомплексі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Наші бакалаври та магістри, які навчаються на освітньо-професійній програмі "Фізкультурно-спортивна реабілітація", отримали унікальну можливість поглибити свої знання та навички у сфері медичної допомоги в екстремальних ситуаціях. Такі спеціалізовані навички і досвід завжди будуть корисними, особливо у сфері фізкультурно-спортивної реабілітації. Ми впевнені, що ці знання не лише збагатять здобувачів вищої освіти як професіоналів, але й допоможуть наблизити нашу Перемогу, а також стануть у нагоді задля збереження життя та здоров'я людей у мирний час. Дякуємо всім, хто робить ці можливості доступними для наших студентів!