зображення_viber_2024-04-01_19-19-00-924.jpg

Сьогодні, 29 вересня 2023 року, магістри, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Фізкультурно-спортивна реабілітація» разом з шановною Кузьменко Вікторією Юріівною, старшим викладачем кафедри фітнесу і фізкультурно-спортивної реабілітації, відвідали Центр комплексної реабілітації дітей і молоді з інвалідністю Оболонського району міста Києва. Шановна директор центру Безлер Вероніка Олександрівна провела вступну лекцію та розповіла про організацію роботи даного центру.
Також була проведена зустріч з фахівцем у сфері Каністерапії, яка грунтовно розповіла про застосування даного виду у реабілітації дітей і молоді з інвалідністю. Такі зустрічі дозволяють магістрам грунтовно оволодіти інформацією щодо майбутньої професійної діяльності.