Освітній процес бакалаврів і магістрів

зображення_viber_2024-05-08_23-56-42-040.jpg

Сьогодні 08.05.2024 року здобувачі вищої освіти мали нагоду відвідати цікаву гостьову лекцію від шановної Ілони Владиславівни Рашковської - професора кафедри практичної психології, кандидата психологічних наук, психолога-методиста вищої категорії. Лекція була присвячена темі практичної психології, видам психологічної допомоги. Пані Ілона Рашковська поділилася ґрунтовною інформацією та продемонструвала практичні техніки роботи з особистими кризовими станами.
Надзвичайно цікавою та емоційною стала інтерактивна вправа з метафоричними картами "Що чудесного я сьогодні відкрию у собі". Лекторка запропонувала учасникам обрати карту за улюбленим числом. Ця вправа викликала жваву зацікавленість та щирі емоції у присутніх, допомагаючи їм заглибитись у свій внутрішній світ.
Здобувачі із захопленням слухали насичену та змістовну лекцію від висококваліфікованого фахівця. Висловлюємо щиру вдячність пані Ілоні Владиславівні за корисну інформацію, практичні поради та створення атмосфери довіри й самопізнання.

зображення_viber_2024-05-08_23-56-08-162.jpg

Сьогодні 2 травня 2024 року у нашому університеті відбулася надзвичайно цікава та корисна зустріч здобувачів вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» викладачів факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я з Москаленком Сергієм Івановичем, доктором юридичних наук, доцентом, адвокатом, професором кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, завідувачем Центру правничої допомоги.
Під час зустрічі шановний Сергій Іванович поділився своїм професійним досвідом і знаннями у сфері права, розповів про актуальні виклики та тенденції у юридичній галузі. Його виступ викликав зацікавленість у присутніх. Ми щиро вдячні Сергію Івановичу за його відвертість, професіоналізм і готовність ділитися своїми знаннями. Такі зустрічі є неоціненним джерелом натхнення та мотивації для здобувачів вищої освіти і викладачів. Переконані, що співпраця з такими видатними фахівцями, як Москаленко Сергій Іванович, сприятиме підвищенню якості юридичної обізнаності в Україні та формуванню нового покоління відповідальних і принципових громадян.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї важливої події! Разом ми будуємо правову державу!

зображення_viber_2024-05-08_23-55-26-653.jpg

Сьогодні 2.05.2024 шановний Сергій Вікторович Пчелін, начальник Київського міського центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», разом із іншими шановними колегами центру переглянули освітньо-професійну програму «Фізкультурно-спортивна реабілітація» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт». Доцент кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивних і рухливих ігор факультету фізичного виховання, спорту і здоровʼя шановна Зоя Іванівна Філатова, яка входить до складу проєктноі групи по розробці ОПП, уважно вислухала усі побажання від стейкголдерів. Слова вдячності висловлюємо шановним колегам за участь в такому важливому заході! Радіємо такій плідній співпраці з шановними колегами!

зображення_viber_2024-05-08_23-54-44-758.jpg

Сьогодні, 1 травня 2024 року, у нашому університеті відбулася надзвичайно важлива подія - Гостьова лекція на тему: "Міміко-жестове мовлення як засіб комунікації спортсменів-дефлімпійців". Маємо честь представити лекторку - шановну Погребняк Вікторію Олександрівну, викладачку кафедри логопедії та логопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освіти славетного Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, організаторку клубу жестової мови. Здобувачі вищої освіти, які навчаються на спеціальності 017 "Фізична культура і спорт", із великим зацікавленням слухали лекцію пані Вікторії. Наскільки важливим є володіння жестовою мовою для спортсменів-дефлімпійців, наголосив шановний Сергій Вікторович Пчелін, начальник Київського міського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт". Ми переконані, що ця Гостьова лекція була надзвичайно потрібною та корисною для здобувачів вищої освіти. Щиро дякуємо шановній Вікторії Олександрівні за змістовну та інформаційно-насичену лекцію! Разом ми робимо важливі кроки на шляху до інклюзивності та рівних можливостей у спорті!

зображення_viber_2024-04-26_15-10-35-958.jpg

Сьогодні 26.04.2024 відбулася ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» другого (магістерського) рівня вищої освіти. На підсумковій конференції звучали слова вдячності роботодавцям, які дозволили здобувачам вищої освіти, удосконалити свої практичні навички. Відбулося обговорення ОПП і отримано схвальні відгуки від В.О. Безлер, директорки Центру комплексної реабілітації для дітей і молоді з інвалідністю Оболонського району міста Києва, С.В. Пчеліна, начальника центру Київського міського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», що є високим визнанням і схваленням ОПП.