зображення_viber_2024-04-25_19-31-45-796.jpg

Із зацікавленістю сьогодні 25.04.2024 року здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я славетного Драгоманівського університету мали нагоду відвідати цікаву гостьову лекцію від шановної Когут Ірини Олександрівни, доктора наук з фізичного виховання і спорту, професорки кафедри професійного, неолімпійського та адаптивного спорту, директорки Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України. Гостьова лекція на тему «Адаптивний спорт як соціогуманістичний феномен: особливості виникнення та сучасні реалії розвитку» відзначалася чіткою структурою, логічністю викладу, доступністю матеріалу та переконливою аргументацією. Вишукана презентація ілюструвала ключові моменти лекції. Висловлюємо щиру подяку пані професорці Когут Ірині Олександрівні за ґрунтовне викладення матеріалу, вільне володіння інформацією, чудову мову та вміння захопити увагу аудиторії протягом усієї лекції.