зображення_viber_2024-04-01_19-23-27-036.jpg

Сьогодні 15 грудня 2023 року здобувачі вищої освіти і викладачі кафедри фітнесу і фізкультурно-спортивної реабілітації брали участь у зустрічі з професором кафедри практичної психології, кандидатом психологічних наук, психологом-методистом вищої категоріі шановною Ілоною Владиславівною Рашковською. Сьогоднішнє заняття з психологом було насиченим дослідженням внутрішнього світу та його впливу на особистість. Зустріч була спрямована на підвищення особистісних ресурсів, відновлення і регулювання психоемоційного стану. Під керівництвом шановної Ілони Владиславівни учасники змогли виявити та розвинути внутрішні потенціали, освоїти методи управління негативними емоціями та використовувати свою енергію для досягнення більшого комфорту в особистому та професійному житті. Зустріч відбулася в атмосфері взаєморозуміння та підтримки, що створило сприятливий простір для розвитку і зміцнення внутрішньої гармонії. Щиросердно дякуємо шановній пані психологу за таку чудову зустріч!