зображення_viber_2024-04-01_19-30-21-299.jpg

Сьогодні 27.03.2024 здобувачі вищої освіти факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на волонтерських засадах разом із фахівцями Київського міського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" відвідали дитячі змагання з плавання "Повір у себе". Слова вдячності висловлюємо шановному Пчеліну Сергію Вікторовичу, навчальнику Київського міського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт", за залучення магістрантів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю 017 "Фізична культура і спорт" освітньо-професійною програмою "Фізкультурно-спортивна реабілітація", до виконання завдань виробничої практики.