Віртуальний факультет

Вітаємо з фантастичним виступом наших студентів на чемпіонаті України з орієнтування на лижах!

4empionЗ 15 по 18 лютого на Сумщині відбувався Командний чемпіонат України з орієнтування на лижах. 187 спортсменів з 10 регіонів нашої країни, 19 команд – це непросте випробування, безкомпромісна та  цікава боротьба на лижних трасах. Одразу четверо представників  НПУ імені М.П.Драгоманова (Гичко Віталій, Романов Георгій, Куцан Дмитро, Поляниця Ольга) здобули право брати участь у цьому представницькому заході. Програма змагань складалась з 3-х дистанцій: довгої, естафетної та спринтерської гонок.
         В перший день були розіграні комплекти нагород на довгих дистанціях з масстарту. На превеликий жаль, наш найсильніший спортсмен Георгій Романов пошкодив лижу і не зміг закінчити дистанцію. Тим не менш, інші наші студенти були більш вдалими. Так, Віталій Гичко на 12 км дистанції виборов бронзову нагороду серед дорослих спортсменів, а Дмитро Куцан став срібним призером серед юніорів.
          Другий день подарував безліч напруження та приємних емоцій на естафетних дистанціях. Героєм дня став  Георгій Романов, який показав найкращий результат серед усіх спортсменів і цілком заслужено здобув звання чемпіона України у складі збірної команди міста Києва.
        Третій день був коротким, але не менш гарячим і напруженим ніж інші. Спринтерська дистанція, де найдрібніша помилка може бути фатальною, вимагала від спортсменів максимальної концентрації уваги та високих швидкостей. Найкраще з цим впорався Дмитро Куцан, який друге поспіль виборов срібну нагороду.
      Зазначимо, що Георгій Романов в останній день не виступав на змаганнях, адже виїхав на чемпіонат світу серед студентів, який цього року проходить в м.Тарту (Естонія). Приємно, що з двох спортсменів нашої країни, які вибороли  ліцензію на  участь у цих змаганнях один є представником нашого університету.
       Отже, підводячи підсумки виступів наших спортсменів на Командному чемпіонаті України звернемо увагу на 4 нагороди (1 золота, 2 срібних, 1 бронзова), які вибороли драгоманівці на змаганнях.
       Щиро вітаємо спортсменів, тренерів та керівництво НПУ імені М.П.Драгоманова з високими спортивними досягненнями на національному рівні, а також бажаємо Георгію Романову вдало виступити на чемпіонаті світу серед студенів.

Server Time: 2018-12-10 13:16:48