Віртуальний факультет

   

Головна

Про відзначення державною нагородою України Бобровника Сергія Ілліча, доцента кафедри фізичної реабілітації

Деталі

Fotoram.io 396 x 388Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я щиро вітає  доцента кафедри фізичної реабілітації, кандидата педагогічних наук, доцента Бобровника Сергія Ілліча, начальника Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, з високою державною нагородою, присвоєнням почесного звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ". 

НАКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №404/2018

 

Від імені професорсько-викладацького складу О.В. Тимошенко, 
декан факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я

Вітаємо наших студентів з вдалим виступом у відкритому чемпіонаті НТТУ "КПІ" з боротьби дзюдо в рамках 6-го фестивалю єдиноборств НТТУ "КПІ"

Деталі

bor27 листопада студенти збірної команди нашого університету з боротьби прийняли участь в у відкритому чемпіонаті НТТУ "КПІ" з боротьби дзюдо в рамках 6-го фестивалю єдиноборств НТТУ "КПІ". Вітаємо Хаітова Сулеймана з 2 місцем у ваговій категорії +100 кг, Джумакулова Джейхуна з 3 місцем у ваговій категорії до 73 кг, Мельниченко Олега з 3 місцем у ваговій категорії до 60 кг та Ачілова Бабаназара з 5 місцем у ваговій категорії до 81 кг. Бажаємо їм подальших успіхів!

Вітання з днем народження Кузьменко Вікторії Юріївні

Деталі

Професорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я вітає старшого викладача кафедри фізичної реабілітації Кузьменко Вікторію Юріївну з днем народження!!!

kuzya0

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі»

Деталі

 

Шановні колеги!

27 листопада 2018 року Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проводить всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 19 міста Києва.

Для участі у семінарі учасникам необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/FVrNLBNFiOacrrLD2

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Білицька, 55, загальноосвітня санаторна школа-інтернат №19, контактний телефон: (095)014-75-71.

Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців до участі!

navchannya

 

З Днем студента 2018!

Деталі

O.VПрофесорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я вітає студентів зі святом!Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ. Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю. Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!

Від імені професорсько-викладацького складу факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я, декан Тимошенко Олексій Валерійович

Вітання з Днем народження Арефьєвій Ларисі Петрівні

Деталі

mrii2Професорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я щиро вітають заступника декана з виховної, спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, кандидата педагогічних наук, доцента Арефьєву Ларису Петрівну з Днем народження.

Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я

Студенти нашого факультету прийняли участь у відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо LVIV JUDO OPEN - 2018.

Деталі

borba2Студенти нашого факультету прийняли участь у відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо LVIV JUDO OPEN - 2018. Вітаємо Хаітова Сулеймана з 3 місцем! Та Джумакулова Джейхуна з 5 місцем (17 чоловік) і Ачілова Бабаназара з 9 місцем (17 чоловік). Бажаємо їм подальших успіхів і перемог!!!

Кубок Ректора з боулінгу

Деталі

boylbowling5 150 x 105

24 вересня  2018 року відбувся Кубок ректора з боулінгу. У змаганнях взяло участь 14 команд.

В напруженій боротьбі кожна команда проявила свою згуртованість, взаємопідтримку, вправність та фізичну підготовленість, проте переможець, як відомо, може бути лише один. Отож, першість з боулінгу вже втретє здобула команда факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я.

Втім, чесно виборовши перемогу, володарі кубка не залишили його собі, а передали команді інженерно-педагогічного факультету, яка достойно боролася за нього не один рік і цьогоріч виборола друге місце, аби ця нагорода мотивувала їх на подальші перемоги.

Команда факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я  нагороджена у номінації "Краща команда". Вітаємо і бажаємо майбутніх перемог.

Подяка Чіжаєву Павлу Івановичу

Деталі

podЗа активну участь  в організації щорічного Турніру факультету політології та права з міні-футболу "Кубок декана - 2018" нагороджений Подякою Чіжаєв Павло Іванович.

   

Всього відвідувань  

4409815
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1445
4046
5491
23649
32931
3679886
4409815

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-10 13:03:42
   

Хто на сайті?  

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ