Віртуальний факультет

   

Головна

IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту»

Деталі

konf 20181 320 x 240 Відбулося урочисте відкриття IX Міжнародної  науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і  професійної підготовки  майбутніх фахівців  з фізичного виховання та спорту».

Товариська зустріч з футзалу

Деталі

fytЗ нагоди річниці заснування  Державного університету інфаструктури та технологій, 28 березня 2018 року о 14.00 відбудеться товариська зустріч з футзалу серед студентів  Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Державного університету інфаструктури та технологій. Запрошуємо усіх бажаючих.

Медаль Ушинського К.Д.

Деталі

Декан факультету фізичного виховання та спорту, доктор педагогічних наук, професор був нагороджений знаком "Ушинський К.Д.".

vidminnuk1 534 x 668 267 x 334

vidminnuk2 267 x 178

Подяка від ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Деталі

vitannya 640 x 492 320 x 246

За вагомий внесок у розвиток університету і досягнення високих показників у професійній діяльності 19 березня 2018 року на засіданні ректорату Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова була вручена Подяка Тимошенку Олексію Валерійовичу.

podyaka 591 x 816 295 x 408

Почесна відзнака Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Деталі

medal DRAG

duplom tumowenko

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За особливі досягнення на освітянській ниві, за участь у розробці і впровадженні нових освітніх державних стандартів, творче використання нових педагогічних технологій, зміцнення, розвиток її матеріально-технічної бази декана факультету фізичного виховання та спорту, доктора педагогічних наук, професора Тимошенка О.В. нагороджено Почесною Відзнакою Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Золотою медаллю "Михайло Петрович Драгоманов 1841-1895рр.".

Засідання ректорату Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Деталі

rektor19 березня 2018 року відбулося засідання ректорату Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на якому розглянули питання : "Стан та перспективи розвитку підготовки фахівців з фізичної терапії, ерготерапії на факультеті фізичного виховання та спорту".

З перемогою!

Деталі

mya4116 березня 2018 року у спорткомплексі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулася календарна зустріч чемпіоната м. Києва з міні-футболу серед студентів чоловіків вищих навчальних закладів, між принциповими суперниками командами Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Національного університету харчових технологій, які боряться за чемпіонство у даному турнірі. У безкомпромісній боротьбі перемогу з рахунком 8:3 одержала наша команда і очолила турнірну таблицю чемпіоната.

Вітаємо з ювілеєм Тимошенка Олексія Валерійовича!

Деталі

 

director 2015 300 x 312Професорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання та спорту щиро вітають декана факультету фізичного виховання та спорту, доктора педагогічних наук, професора Тимошенка Олексія Валерійовича з ювілеєм. Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага, й підтримка, у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на многая і благая літ!

Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання та спорту

 

Круглий стіл на тему: «Здоров’я формувальна система фізичного виховання учнів та студентів: від консерватизму до інновацій?»

Деталі

 

kryg 330 x 330Відбувся круглий стіл на тему: «Здоров’я формувальна система фізичного виховання учнів та студентів: від консерватизму до інновацій?», в якому взяли участь декан факультету фізичного виховання та спорту, професор О. В. Тимошенко та завідувач кафедри фізичної реабілітації, професор Л. П. Сущенко.

Як відомо, основною проблемою української молоді є стан її здоров’я, який щороку погіршується.

За даними Міністерства охорони здоров’я України, майже 90 % школярів і студентів мають відхилення в стані здоров’я, понад 50 % – незадовільну фізичну підготовку, в тому числі у віці 16–19 років. «Із кожним роком збільшується кількість учнів, віднесених за станом здоров’я до спеціальної медичної групи»,-зазначив Голова КФВС МОН України Вадим Стеценко. 

Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба у своєму виступі заявив: «Вважаю, що сприяти фізичній активності молоді можуть Спортивна студентська спілка України та Українська федерація шкільного спорту. Завдяки роботі спілок ми продемонстрували хороші результати на першій Зимовій Гімназіаді у французькому Греноблі цього року, до посіли 6 місце. Минулого року наші студенти достойно виступили на Зимовій Гімназіаді в Алмати та на літній Гімназіаді в Тайбеї. Майбутнє цих спортсменів-це перемоги на міжнародному рівні у спорті вищих досягнень. І я переконаний, що кожен молодий спортсмен може стати прикладом для своїх однолітків, досягаючи цілей у спорті, беручи участь в змаганнях».

 

   

Всього відвідувань  

3818350
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1751
3894
10918
14268
43571
3091588
3818350

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-03-22 15:23:18
   

Хто на сайті?  

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ