Віртуальний факультет

Вітаємо старшого викладача кафедри біологічних основ фізичного виховання та спортивних дисциплін, кандидата педагогічних наук Ларисe Володимирівнe Масенко

lar14 червня старший викладач кафедри біологічних основ фізичного виховання та спортивних дисциплін, кандидат педагогічних наук  Лариса Володимирівна Масенко завоювала першу золоту медаль на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед ветеранів в Глазго !!!! Вітаємо!

Вітання з днем народження Кротову Геннадію Валентиновичу

krotov1Професорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання та спорту щиро вітають доцента кафедри футболу, кандидата педагогічних наук, доцента Кротова Геннадія Валентиновича з днем народження! В цей чудовий день від усього серця бажаємо Вам, щоб успіх став вірним супутником, щоб кожна хвилина життя була прекрасна, щоб всі бажання скоріше втілювались, а мрії обов'язково здійснювалися. Ми бажаємо Вам в долі попутного вітру, гарної погоди, сонячних днів. Нехай в душі буде спокій, а на серці - щастя!

Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання та спорту

Вітання з днем народження Плющаковій Олені Володимирівні

elena 386 x 612Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання та спорту вітає з днем народження заступника декана з навчально-методичної роботи Плющакову Олену Володимирівну.

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації!

zava 250 x 167Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання та спорту вітає
з успішним захистом докторської дисертацій доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання Завальнюк Олену Валентинівну. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та непересічних успіхів у професійній діяльності. Нових Вам відкриттів та неперевершених звершень.

Від імені професорсько-викладацького складу О.В. Тимошенко,
декан факультету фізичного виховання та спорту

Вітаємо з отриманням дипломів кандидата педагогічних наук

vit 191 x 188Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання та спорту вітає Бублей Тетяну Анатоліївну та Марущак Мар'яна Йосиповича з отриманням дипломів кандидата педагогічних наук.

Сущенко Людмила Петрівна нагороджена Почесною Відзнакою Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Podyaka Shysh 195 x 279За особливі досягнення на освітянській ниві, за участь у розробці і впровадженні нових освітніх державних стандартів, творче використання новітніх педагогічних технологій, якісне оновлення змісту вищої освіти, зміцнення і розвиток її матеріально-технічної бази завідувач кафедри фізичної реабілітації, доктор педагогічних наук, професор Сущенко Людмила Петрівна нагороджена Срібнгою медаллю "Михайло Петрович Драгоманова 1841-1895 рр." та Подякою ректора.

Подяка Путрову Сергію Юрійовичу

put.pod 193 x 280pod.putrov 240 x 143За вагомий особистий внесок у розвиток університету і досягнення високих показників у професійній діяльності Путров Сергій юрійович професор кафедри фізичної реабілітації нагороджений Подякою ректора.

Проект "Про затвердження Порядку використання прекурсорів у наукових та навчальних цілях"

Шановні колеги!

Запрошуємо долучитись до громадського обговорення проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання прекурсорів у наукових та навчальних цілях», який розроблено Директоратом науки Міністерства освіти і науки України разом з молодими вченими.

Нормативний акт дозволить спростити процес використання прекурсорів у процесі навчання чи проведення досліджень у закладах освіти та наукових установах.

У документі відображено такі позиції.

Спрощується система отримання, обліку, реєстрації, зберігання та видачі прекурсорів: ці функції замість керівника закладу покладаються на визначену матеріально відповідальну особу та комісію з контролю за обігом прекурсорів.

Для забезпечення контролю за обігом прекурсорів у закладі освіти, науковій установі створюється спеціальна комісія у складі трьох осіб на чолі з заступником керівника закладу, наукової установи або керівника підрозділу.

Надається можливість зберігати прекурсори в лабораторіях та спеціалізованих приміщеннях закладів освіти, наукових установ в обсягах семестрової/піврічної потреби в них. Це має бути окреме приміщення, обладнане відповідно до вимог МВС.

Керівники підрозділів зможуть формувати замовлення на прекурсори на підставі семестрової/піврічної потреби в них. На основі цих замовлень матеріально відповідальна особа видаватиме прекурсори для проведення демонстраційних, лабораторних і практичних робіт.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 11 червня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додамо, що у Верховній Раді Україні зареєстровано законопроект щодо лібералізацїі обігу прекурсорів

З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Оголошення конкурсу проектів наукових досліджень і розробок

Шановні колеги!

Зверніть, будь ласка, увагу, що Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс наукових проектів (т.зв."дорослий конкурс") у ЗВО та НУ, що знаходяться у підпорядкуванні МОН.

Перший етап конкурсу має бути проведено до 1 липня 2018 року.

З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Вітання з ювілеєм професору Сущенко Людмилі Петрівні

sushchenkoПрофесорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання та спорту щиро вітають завідувача кафедри фізичної реабілітації, доктора педагогічних наук, професора Сущенко Людмилу Петрівну з ювілеєм!

Нехай всі Ваші мрії збуваються, а Ваш оптимізм насправді виявиться реалізмом. Бажаємо, щоб Ваші життєві сходи мали надійні поручні здоров’я, а кожна сходинка була вкрита червоною доріжкою слави і добробуту.

Від імені професорсько-викладацького складу О.В. Тимошенко,
декан факультету фізичного виховання та спорту