Віртуальний факультет

Про відзначення державною нагородою України Бобровника Сергія Ілліча, доцента кафедри фізичної реабілітації

Fotoram.io 396 x 388Професорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я щиро вітає  доцента кафедри фізичної реабілітації, кандидата педагогічних наук, доцента Бобровника Сергія Ілліча, начальника Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, з високою державною нагородою, присвоєнням почесного звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ".

НАКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №404/2018

Від імені професорсько-викладацького складу О.В. Тимошенко,
декан факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я

Вітаємо наших студентів з вдалим виступом у відкритому чемпіонаті НТТУ "КПІ" з боротьби дзюдо в рамках 6-го фестивалю єдиноборств НТТУ "КПІ"

bor27 листопада студенти збірної команди нашого університету з боротьби прийняли участь в у відкритому чемпіонаті НТТУ "КПІ" з боротьби дзюдо в рамках 6-го фестивалю єдиноборств НТТУ "КПІ". Вітаємо Хаітова Сулеймана з 2 місцем у ваговій категорії +100 кг, Джумакулова Джейхуна з 3 місцем у ваговій категорії до 73 кг, Мельниченко Олега з 3 місцем у ваговій категорії до 60 кг та Ачілова Бабаназара з 5 місцем у ваговій категорії до 81 кг. Бажаємо їм подальших успіхів!

Вітання з днем народження Кузьменко Вікторії Юріївні

Професорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я вітає старшого викладача кафедри фізичної реабілітації Кузьменко Вікторію Юріївну з днем народження!!!

kuzya0

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі»

Шановні колеги!

27 листопада 2018 року Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проводить всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 19 міста Києва.

Для участі у семінарі учасникам необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/FVrNLBNFiOacrrLD2

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Білицька, 55, загальноосвітня санаторна школа-інтернат №19, контактний телефон: (095)014-75-71.

Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців до участі!

navchannya

З Днем студента 2018!

O.VПрофесорсько-викладацький склад факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я вітає студентів зі святом!Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ. Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю. Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!

Від імені професорсько-викладацького складу факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я, декан Тимошенко Олексій Валерійович

Вітання з Днем народження Арефьєвій Ларисі Петрівні

mrii2Професорсько-викладацький склад та студенти факультету фізичного виховання, спорту та здоров'я щиро вітають заступника декана з виховної, спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, кандидата педагогічних наук, доцента Арефьєву Ларису Петрівну з Днем народження.

borba2Студенти нашого факультету прийняли участь у відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо LVIV JUDO OPEN - 2018. Вітаємо Хаітова Сулеймана з 3 місцем! Та Джумакулова Джейхуна з 5 місцем (17 чоловік) і Ачілова Бабаназара з 9 місцем (17 чоловік). Бажаємо їм подальших успіхів і перемог!!!

Кубок Ректора з боулінгу

boylbowling5 150 x 105

24 вересня  2018 року відбувся Кубок ректора з боулінгу. У змаганнях взяло участь 14 команд.

В напруженій боротьбі кожна команда проявила свою згуртованість, взаємопідтримку, вправність та фізичну підготовленість, проте переможець, як відомо, може бути лише один. Отож, першість з боулінгу вже втретє здобула команда факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я.

Втім, чесно виборовши перемогу, володарі кубка не залишили його собі, а передали команді інженерно-педагогічного факультету, яка достойно боролася за нього не один рік і цьогоріч виборола друге місце, аби ця нагорода мотивувала їх на подальші перемоги.

Команда факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я  нагороджена у номінації "Краща команда". Вітаємо і бажаємо майбутніх перемог.

Подяка Чіжаєву Павлу Івановичу

podЗа активну участь  в організації щорічного Турніру факультету політології та права з міні-футболу "Кубок декана - 2018" нагороджений Подякою Чіжаєв Павло Іванович.

Server Time: 2018-12-10 13:03:42