Фінал Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ

27 квітня 2017 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди Національного університету харчових технологій та Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Матч розпочнеться о 15:00 в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України, за адресою вул. Фізкультурна, 1.

Під час проведення спортивного свята відбудеться нагородження переможців III Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд. Очікується присутність біля 500 студентів, які представлятимуть команди та громадськість десяти ВНЗ, їх керівний склад, представників державних органів влади, засобів масової інформації та партнерів організаторів турніру. Також під час церемонії нагородження будуть підведені підсумки конкурсу «Міс фото ФАСК 2017».

Слідкуйте за трансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефірі на телеканалі X-Sport, яка розпочнеться о 15:30.

Запрошуємо на справжнє свято краси та футзалу всіх шанувальників прекрасного.

Офіційний партнер ФАСК: TM Parimatch Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", "Українська страхова група", ТОВ "Перша приватна броварня", ТОВ "Міленіум спорт", Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Федерація футболу м. Києва, Федерація футзалу м. Києва, Київське міське відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спору Міністерства освіти та науки України, Спортивна студентська спілка України, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, Рада ректорів Київського вузівського центру.

Генеральний інформаційний партнер - ХSPORT.

Інформаційний партнер - Footboom.com

Server Time: 2018-10-17 01:08:16