Посвята першокурсників

posvyata zast 150 x 1123 вересня 2018 року о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац) відбулись урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти.

posvyata 2 150 x 112Ректор університету Віктор Андрущенко привітав усіх зі святом та початком нового навчального року, розповів про досягнення та успіхи університетського колективу, познайомивши трохи ближче з університетом, в якому проведуть наступні 4 роки новоспечені драгомановці, і побажав усім в новому році академічного неспокою, плідних дискусій, дерзань та пошуків в ім’я української людини, держави і суспільства, співпраці у розбудові власної незалежної Держави і спільного Європейського Дому.

posvyata 3 150 x 112Серед почесних гостей – Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, третій Президент України та голова Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Ющенко, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, президент Малої академії наук Станіслав Довгий,  український підприємець, банкір Олексій Івченко, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь та ін.

Server Time: 2018-12-10 13:58:13